snooker

Головна » Це цікаво » ЧС 2016. Мерфі і Магуайр їдуть додому, О’ Салліван і Вільямс вступили в боротьбу

У другий день чемпіонату світу в Шеффілді відразу два сіяних гравця вибули з турнірної гонки. Спочатку Шон Мерфі, минулорічний фіналіст Крусибла, а після і Стівен Магуайр покинули ЧС.

«Усміхнений кілер повернувся» — саме так назвала перемогу Ентоні Макгілла англійська преса. І, по правді кажучи, не просто так. Як і в минулому році шотландець в усі зброю приїхав в Крусибл. Весь сезон його не було видно в пізніх стадіях турнірів, але він успішно пройшов кваліфікацію в Шеффілді.

На протязі всього матчу Ентоні домінував: як далеких, так і в отыгрышах. Блищав Макгілл і брейкбилдингом. На його рахунку 4 полусотенных брейка, серія 97 і 117 очок — причому це тільки за результатами другої сесії. Не можна говорити про те, що Мерфі програв, це б неправильною розстановкою акцентів. Макгілл виграв — вже дуже зібрано і впевнено він діяв. В результаті у молодого шотландця вихід у другий раунд і реванш у Шона за минулорічний чвертьфінал — 10-8.

Реанімація мертвих собак в центрі Сафар

Другою несподіванкою стала поразка Стівена Магуайра своєму співвітчизникові Алану Макманусу. У 2014-му році ветеран теж порадував відданих вболівальників своєю грою. Тоді він просунувся до стадії чвертьфіналу і теж почав з перемоги над уродженцем Шотландії Джоном Хіггінсом. У загальній складності, Алан склав сім полусотенных серій. Стівен виглядав менш готовим до матчу і гірше збирав позиції. Рахунок 10-7, рівно як і в попередньому матчі повністю відображає співвідношення сил зустрічі.

В неділю відбулися перші сесії ще чотирьох матчів 1/16. Марк Вільямс захопив лідерство у зустрічі проти Грема Дотта — 7-2. Валлійська ветеран грає натхненно і розслаблено, наскільки це дозволяє рахунок. Великими брейками Марк не відзначився, але діє майстерно. Його суперник, навпаки, допускає багато технічного браку і похибок. Грем дозволив супернику піти у відрив, складно буде надолужити таке відставання.

Іспанія з дітьми - відмінний відпочинок

Ронні о’салліван цілком очікувано лідирує у зустрічі проти Гілберта. Рівень результативності був позамежний в обох, але сенчури 125 в сьомій партії зробив все-таки Девід. На рахунку Ракети чотири полусотенных і цілком сприятливий результат після першої сесії. У більш молодого англійця була можливість зробити 5:4, але він нею не скористався. В цьому ж ТБ-запуск зустрілися Ріки Уолден і Роббі Вільямс. Біля штурвала весь матч стояв Роббі, а його суперник не міг показати нічого гідного. Рахунок після першої сесії не критичний — 5-4 на користь Вільямса, але повинен змусити Ріки заграти як слід.

Украинцы голосовали за Эстонию и Россию на "Евровидении - 2015"

І нарешті, останньою зустріччю неділі став матч Майкла Уайта з Семом Бэйрдом. Обидва гравця майже ровесники, але титули є тільки у валлійця. До речі, він і був фаворитом, хоча все пішло за іншим сценарієм. Домінував всю зустріч саме Бейрд, за ним залишилося й підсумкове перевагу — 5-4. Майкл першої сесії зібрав дві 60+ серії, а Сем 78 і 108.