snooker

ЧС 2016. Трамп і Перрі відстають. Дін, Хоукінс і Аллен йдуть далі

Головна » Це цікаво » ЧС 2016. Трамп і Перрі відстають. Дін, Хоукінс і Аллен йдуть далі

Все менше матчів першого раунду залишається зіграти професіоналам в Крусибле. Тільки два вакантних місця «біліють» у турнірній сітці. Переможці зустрічей Трамп-Веньбо і Перрі-Вілсон займуть вільні комірки.

Саме з цих матчів, завершальних 1/16, і варто почати. Лян Веньбо лідирує у зустрічі з Джаддом Трампом з рахунком 6-3. З самого початку китайський гравець захопив ініціативу двома сенчури-брейками в першому і другому кадрі. Англієць не розгубився і серіями 58 і 86 зрівняв рахунок. Лян знову виграв 2 кадру, на це раз рівних, на що Трамп зміг відповісти серією 68. Наступні дві партії також залишилися за Веньбо. Можливо, Джадд не показує звичної гри з-за того, що не встиг відновитися після «Чайний». Хоча в 2011-му перемога в Пекіні не завадила йому дійти до фіналу Крусибла.

Кращі новорічні пісні

Кайрен Вілсон завершив першу сесію свого матчу з мінімальною перевагою — 5-4. Джо Перрі спочатку лідирував з рахунком 3-1, а потім 4-2. Це анітрохи не збентежило Вілсона і три партії поспіль він спокійнісінько взяв. Обидва снукериста «намолотили» 8 полусотенных серій — 5 у Джо і 3 у Кайрена. А в третьому кадрі Вілсон зачистив стіл кліренсом 130 очок.

Не можна не відзначити перемогу Діна Цзюньхуэя. Він зумів подолати «смугу» першого суперника в Крусибле. Матч з Мартіном Гулдом розвивався за принципом гойдалок: то один, то інший снукерист виходили вперед. Хоча сіяний гравець демонстрував більше зібраності в середній частині зустрічі. Він навіть лідирував 8-6, але китаєць методично відбирав кадр за кадром у Гулда. Зрештою, маючи можливість в вісімнадцятої партії довести справу до контри, Мартін помилився. А Дін, в свою чергу, зачистив стіл. З урахуванням першої сесії у нього 3 сенчури-брейку в одному матчі. Більше в одній зустрічі сотень зробив тільки Джон Хіггінс — 4 серії +100.

Обзор онлайн игры Forge of Empires

-Я грав непогано на старті. Зробив кілька хороших брейків, довівши рахунок до 4-1. Потім він добре заграв, так що я відчував тиск. Він відмінно виступив сьогодні теж, — цитує Діна WorldSnooker.

Свої матчі завершили Марк Аллен і Баррі Хоукінс. Їх суперники, Мітчелл Манн і Анда Чжан, взяли в матчах 3 і 5 фреймів, відповідно. Обидва сіяних снукериста не блищали, незважаючи на сенчури в активі кожного, але свої стартові зустрічі провели з прохолодою. Аллен зробив 6 полусотенных серій та 104, а кінцевий результат — 10-3. Хоукінс віддав своєму супернику на дві партії більше — 10-5, при цьому зробивши те ж кількість брейків більше 50. В останньому кадрі Баррі зібрав вищу серію турніру на даний момент — 141 очко.